Levné pneu Olomouc

30.04.2018 / 12:08

LEVNÉ PNEU OLOMOUC
Bydlíte v Olomouci nebo v okolí a sháníte pneumatiky? Ať už potřebujete zimní, letní nebo celoroční pneu,nejvýhodněji nakoupíte na internetu. Na Olomoucku, tak jako všude jinde, je spousta prodejců pneumatik. Mohou to být různé autoservisy nebo kamenné obchody, které pneumatiky a disky prodávají. Faktem je, že v dnešní době už se nákupy pneumatik v těchto obchodech nevyplatí. Nakupovat v kamenném obchodě znamená tu výhodu, že vám prodavač kvalifikovaně poradí. Seznam nejlevnějších pneu.

U pneumatik však žádné rady nepotřebujete. Maximálně potřebujete vědět, jaké pneu na vaše auto patří a to lehce zjistíte třeba v článku Základní značení pneumatik. Dále pak volíte pneu podle výrobců. Můžete nakoupit dražší pneu od slavných značek nebo třeba čínské pneu, které překvapivě mívají vysokou kvalitu a skvělý poměr ceny a kvality. Když už budete nakupovat přes internet, podívejte se na nezávislýsrovnávač cen pneumatik Zupo, kde jednoduše zjistíte, ve kterém e-shopu koupíte vybrané pneumatiky nejlevněji. 205/55 R16 Letní

Novinka roku 2019 Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 

  1. Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H LETNÍ                                         
  2. Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91V LETNÍ                                
  3. Matador MP47 HECTORRA 3 205/55 R16 91 V LETNÍ
  4. Barum Polaris 5 195/65 R15 91 T cena 998 kč
  5. Matador MP92 Sibir Snow 195/65 R15 cena 1000 kč  
  6. EVERGREEN 195/65 R15 91 T cena 938 kč
  7. Nexen N blue HD plus 205/55R16 91V 1099 Kč                        Olomoucký eschop, umožněje osobní odběr zdarma.

Pneu Olomouc – nákup v obchodě nebo online?

Žádný kamenný obchod v Olomouci nemůže konkurovat cenám na internetu. To je nezvratný fakt. Například v autoservisu nebo v kamenném obchodě seženete nejprodávanější pneu v ČR Barum Brilantis 2 (195/65R15 91 H letní) za 1000 až 1100 Kč kus. Přes Zupo najdete e-shop, který je prodává za 886 Kč. To už je rozdíl na všech 4 kolech něco kolem tisícikoruny. To není málo. A nemáte co zkazit, pneumatiky jsou jasně značené, takže vybíráte jen výrobce.

Když nakupujete pneumatiky u svého automechanika, tak vězte, že i v pneuservise nakupuje pneumatiky přes internet, jen si k ceně přidá ještě svou marži. Nákup pneu v kamenných obchodech a v autoservisech je tak spíš pro ty pohodlné, kteří si s nakupováním přes internet moc nerozumí.

                                                                                                                                                                                                         

 

Akční pneu Olomouc – co se nejvíce prodává

Pojďme se podívat, jaké rozměry a konkrétní pneumatiky patří k nejprodávanějším nejen v Olomouci, ale i v České republice: 

Když se podíváte na jednotlivé typy pneumatik, uvidíte, že jejich ceny se dost výrazně liší v závislosti na výrobci pneu. Například nejprodávanější zimní 205/55 R16 seženete už od 1034 Kč za kus (výrobce Kormoran), ale můžete je koupit i za dvojnásobek (výrobce Hankook). Vždy záleží na tom, jakého výrobce zvolíte. Pravdou je, že testy v posledních letech ukazují, že rozdíly mezi drahými prémiovými výrobci a levnými výrobci se smazávají.

Prodej pneu Olomouc

Ať už nakoupíte pneu přes internet nebo přímo v Olomouci, zvažujte hlavně výrobce. Podívejte se na testy, například test letních pneu ADAC, pročtěte si recenze řidičů, poptejte se známých. Obecně opravdu platí, že čím vyšší cena, tím kvalitnější pneu, ale rozdíly jsou stále menší. Mnohdy se vyplatí koupit si levné čínské pneu, které třeba vydrží o rok méně, ale jejich jízdní vlastnosti jsou totožné s pneumatikami známějších výrobců.

Pneuservis Olomouc

Jen v samotné Olomouci jsou desítky pneuservisů, kde vám nejen prodají lehce předražené pneu, ale také vám pneumatiky přezují. Cena přezutí všech čtyř kol se pohybuje kolem 500 korun. Záleží na konkrétním pneuservisu a na tom, jak dlouho jim bude přezutí trvat. Gumy vám všude přezují na počkání, ale musí mít čas. Určitě se vyplatí objednat se na přezutí pneumatik dopředu, ať tam nemusíte moc dlouho čekat.

Jaké máte zkušenosti s olomouckými pneuservisy vy osobně?

 

Sponzorem této sekce je olomoucký e-schop pneugumy.cz

Prodej pneu Olomouc

Prodej pneu Přerov

Prodej pneu Prostějov

 

Sdílet