Nejprodávanější pneu v ČR - Barum brilantis 2 (195/65R15 91 H letní)

22.04.2018 / 19:04

barum_velkyLetní pneumatiky Barum brilantis 2 jsou v Česku velmi oblíbené, hlavně díky poměru kvality a ceny. Hodí se hlavně pro menší vozy nižší a střední třídy, kterých u nás jezdí nejvíce. Tyto letní pneu mají inovativní asymetrický design a i díky němu se velmi dobře chovají na mokré i suché vozovce. Mezi hlavní přednosti této spolehlivé pneumatiky patří: Novinka pro léto 2019 Barum Bravuris 5HM 195/65 R15 91H

  • minimální hlučnost
  • vyšší kilometrový nájezd
  • kratší brzdná dráha na mokru i na suchu
  • nízká cena

Obecně lze napsat, že pneumatika Barum Brilantis 2 195/65 R15 91H je spolehlivá letní pneumatika ekonomické třídy. Při součtu jejích vlastností nám vychází kvalitní pneu za výbornou cenu.Vyzkoušejte Nexen 205/55R16

Reference zákazníků na Barum brilantis 2

Napříč internetem najdete spoustu referencí. Jednoznačně převládají ty kladné, které nejčastěji zdůrazňují právě výhodný poměr ceny a kvality. Podívejte se na několik konkrétních referencí:

  • Petr z Karviné:Pneu jsem měl jeden rok na předku, úbytek asi 1 mm. Nyní jsem koupil zase ty samé. Nehučí a drží dobře na vodě. Za mě naprostá spokojenost.
  • Jindřich z Pardubic:Pro mě za dané peníze perfektní pneu. V zimním období použita i jako rezerva a pneu se chovala velice obstojně. Mohu jen doporučit.
  • Alex z Českých Budějovic: Pneu docela spokojenost, za ty peníze je to super, krásně tiché. Jediný problém, co s nimi je, je ten, že se mi zdá, že trochu kloužou, ale je pravda, že zatáčky beru někdy docela ostře. Jinak fajn – příště koupím znova.
  • Pavel z Prahy:Jezdím na záchrance, takže si všichni umějí představit můj styl jízdy Musím říct, že tyhle gumy vydrží snad všechno. Na mokru absolutně nekloužou a na suchu drží jako přibité! Jak říkám, jezdím hodně agresivně a například pískat začnou až když za to opravdu vezmete volantem do plného rejdu a přidáte v zatáčce plyn. Dobře brzdí a půjdu do nich znovu. A taky hrozně pomalu ubývají. Lítám s nimi pražský provoz, dálnice i okrsky.
  • Jirka z Ostravy: Pneumatika má měkčí bočnice, proto příliš nedoporučuji dávat na větší auta s těžkým naftovým motorem apod. Více se hodí pro lehčí vyváženější benzinové motorizace. Jinak je perfektní. Po 8000 km vypadá téměř jako nová. Spotřebu nezvyšuje.

Hodnocení Barum Brilantis 2 v testech Doporučujeme Barum bravuris 5HM 205/55R16

V roce 2018 pneumatiky Barum poskočily v renomovaných testech z průměru mezi elitu. V hodnocení v několika testech (ADAC, ACE, Autobild …) dopadly velmi dobře. Prakticky v žádném z testů se před ně nedostaly levnější pneumatiky, z čehož jasně plyne jejich důležitá přednost a tou je nízká cena. Oproti konkurenci špičkových značek jsou Barumky levnější, ale dosahují stejné kvality. V některých směrech své dražší konkurenty i poráží. Červenou nití, která prochází všemi výsledky Barum brilantis 2, je spolehlivost a důraz na bezpečnost jízdy. Když si připlatíte, seženete i kvalitnější pneu, ale Barum brilantis 2 jsou očividně nejekonomičtější volba. Skvělý poměr kvality a ceny. 

Na konkrétní testy se můžete podívat na https://www.testpneumatik.eu/barum-brillantis-2

Jak se pohybují ceny Barum brilantis 2 na zupo

Zupo je nový srovnávač cen pneumatik. Jednoduše tam zadáte profil, průměr a šířku pneumatiky, můžete přidat i konkrétního výrobce a jedním klikem získáte seznam e-shopů, kde seženete konkrétní pneumatiku nejlevněji. Například koupíte Barum brilantis 2 195/65R15 91 H letní za 886 Kč/kus

Více na www.zupo.cz.

Jak si Češi stojí v nákupu pneumatik Barum

Už od roku 2016 roste v Česku obliba pneumatik Barum, v čele s nejprodávanější Barum brilantis 2 195/65R15 91 H letní. V roce 2016 se pneumatiky Barum staly nejprodávanější pneu u nása toto prvenství si udržely i v následujícím roce. Podle jednotlivých e-shopů jsou Barumky v popředí zájmu zákazníků i letos. Pneu Olomouc

Jestliže hledáte ekonomické řešení, jak nakoupit své letní pneu, pak Barum brilantis 2 je ideální volba. Otázkou jen zůstává, jak levně se vám je podaří sehnat. Nejlépe se podívejte nasrovnávač cen pneumatik Zupo, kde okamžitě najdete e-shop, který je v současné době prodává nejlevněji.

Sponzorem této sekce je e-schop pneugumy.cz

 

Sdílet