Ráj pneu – kde koupit pneu nejvýhodněji

27.03.2018 / 20:45

RAJ PNEUMATIK
Blíží se opravdové jaro a s ním přijde i čas vyměnit zimní pneumatiky za letní. Pro mnohé řidiče to znamená i nutnost si koupit nové letní gumy. A to není úplně levná záležitost, cena sady 4 letních pneumatik skoro určitě přesáhne hranici 5 tisíc korun. Když budete chtít kvalitnější pneumatiky, pak to bude ještě o něco více. Kde ale pneumatiky nakoupit? Existuje někde ráj pneu, kde seženete všechny typy, velikosti, průměry a hlavně kvalitní gumy za nejvýhodnější ceny? V tomto článku se podíváme, kde hledat specializované e-shopy s nejlepší nabídkou pneu.

Možná jste doteď nechávali nákup pneumatik na svém mechanikovi nebo autoservise. Je to bezpracné, ale lepší je věnovat pár minut výběru vhodných pneumatik na internetu a koupit si je sami z pohodlí domova. Jak vám je přivezou, obratem je dovezete do servisu, kde vám je mechanik za pětistovku vymění. Když si pneumatiky nakoupíte sami, určitě ušetříte, mnohdy i dost peněz.

Ceny se mění, e-shopy přibývají.Novinka roku 2019 Barum bravuris 5HM 205/55R16

Ráj pneu v tomto článku není myšlen jako konkrétní e-shop, ale jako pomyslný ráj, kde můžete pneumatiky koupit jednoduše a levně. Nabídka se na internetu stále rozšiřuje, přibývá e-shopů, prodejců, mění se ceny. V tomto kolotoči se nikdo nemůže vyznat a tak vám také nezaručí, že nabízí konkrétní pneumatiky v daném okamžiku za nejlepších podmínek. Přesně proto vznikl nový srovnávač pneumatik Zupo, který srovnává ceny ze všech e-shopů s pneumatikami. Tím nakoupíte nejvýhodněji a našli jste tak ráj pneu =)Pneu Olomouc

Používejte srovnávač pneu

Používání srovnávače cen pneumatik Zupo je velmi jednoduché. Otevřete si jejich stránky www.zupo.cz a zadáte, jaké pneumatiky potřebujete. Zimní, letní nebo celoroční, šířku, profil a průměr (podívejte se, jak se pneu značí), můžete zadat i konkrétního výrobce nebo dokonce požadovaný rychlostní index. Obratem vám vyjede seznam pneumatik v různých e-shopech. Pneumatiky jsou seřazeny podle cen, za které je daný e-shop nabízí. Pak už jen jedním klikem přejdete do daného e-shopu a pneumatiky si nakoupíte. Přivezou vám je domů a vy si je buď sami přezujete nebo je zavezete svému automechanikovi, který je přezuje za pár minut.

Poměr kvalita – cena aneb nebojte se čínských pneu

Ráj pneu kromě nejvýhodnější ceny znamená, že nakupujete i kvalitu. Například ve velkém srovnávacím testu německého autoklubu se jasně dokázalo, že levnější značky se kvalitou téměř rovnají slavným a drahým značkám. To stejné potvrzují i naše zkušenosti s tím, že se asi u těch levných čínských pneumatik můžete někdy spálit. Obecně však platí, že vzhledem k poměru kvalita – cena, se čínské pneumatiky umisťují na nejvyšších místech. Což je vzhledem k místě jejich původu celkem překvapivé.

Každopádně platí, že v e-shopech, které jsou registrovány na Zupo, se prodávají kvalitní pneumatiky. Na vyložené „šmejdy“ tam nenarazíte. 

Podívejte se na nový srovnávač cen pneumatik Zupo, je to opravdu ráj pneu. Vyberete si tam kvalitní pneumatiky za nejvýhodnější ceny.

Sponzorem této sekce je e-schop  pneugumy.cz

 

Sdílet